máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Zimní zahrady

Zimní zahrady

 

Zimní zahrady jsou krásnými stavbami, které se stávají ozdobou každého domu. Jsou místem relaxace a odpočinku a svým majitelům dávají jen radost. Pokud uvažujete o stavbě zimní zahrady, obraťte se na BOHEMIAPLAST GROUP s.r.o.

BOHEMIAPLAST GROUP s.r.o. nabízí profesionální kompletní provedení zimních zahrad. Postavit vám mohou zimní zahradu z plastových nebo hliníkových profilů dle vzorníku RAL. Vybrat si můžete z mnoha způsobů otevírání a členění!

 

RD Lány

 Profesionální řešení

Stavbu zimní zahrady je nutné především důkladně naplánovat! Před samotnou realizací je nutné zvážit její základní parametry, design, umístění, stavební prvky i druh materiálu. Pouze tak se v ní jednoho dne budete moci cítit dobře a ona samotná bude věrně plnit vaše požadavky! Dalším krokem je odpovědět si na otázku: Jaký účel by tedy měla vaše potenciální zimní zahrada splňovat? Existuje totiž plno různých řešení. Zimní zahrada vám může například sloužit jen k pěstování a zazimování rostlin, jako místo relaxace, využít ji můžete také jako spojnici mezi dvěma domovními křídly a další. Její účel je nutné znát předem!

Právě účel totiž později rozhoduje o tom, jaké má být celkové požadované klima zimní zahrady, což pochopitelně velmi úzce souvisí s volbou materiálů a technických zařízení. Různé typy zimních zahrad totiž vyžadují jiný systém vytápění, větrání nebo stínění. Zejména u zahrad, které jsou obývané celoročně, je nutné dbát na celkovou tepelnou izolaci a dostatečně koncipovat technické zařízení právě pro vytápění nebo případné stínění.

 

Zimní zahrada Velká Dobrá

Jaký tvar vybrat?

Tvarů a barev zimních zahrad je v dnešní době opravdu mnoho, proto je vhodné design skutečně svědomitě promyslet a ve svém výběru se zbytečně neunáhlit. Zimní zahrada by totiž  měla být vizuálně atraktivní nejen zvenku, ale i zevnitř. Zároveň by měla být  útulná a pokud možno účelná. Ideální variantou je naplánovat zimní zahradu již předem, společně s celým domem jakou součást stavebního projektu celého objektu. Nic se ale neděje, pokud se pro zimní zahradu rozhodnete až po dostavění domu. Řešení se vždy najde. Nutné je vždy myslet na to, že by zimní zahrada měla působit jako přirozená součást celé stavby!

Jakou zvolit velikost?

Velikost zahrady se odráží od účelu, který jste si zvolili. Mimoto je potřeba zvážit mimo jiné vybavení interiéru, množství a velikost rostlin, které do ní umístíte, a také případnou průchodnost zahrady. Obecně je třeba mít na mysli to, že zimní zahrada, která je koncipována jako samostatný oddělený obytný prostor by měla mít podlahovou plochu nejméně 15m2 s hloubkou alespoň 3 m!

Rd Velká Dobrá

 

PŘED MONTÁŽÍ                                                   PO MONTÁŽI

zimní zahradazimní zahrada

 

 


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com