Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou krásnými stavbami, které se stávají ozdobou každého domu. Jsou místem relaxace a odpočinku a svým majitelům dávají jen radost. Pokud uvažujete o stavbě zimní zahrady, obraťte se na BOHEMIAPLAST GROUP s.r.o.

BOHEMIAPLAST GROUP s.r.o. nabízí profesionální kompletní provedení zimních zahrad. Postavit vám mohou zimní zahradu z plastových nebo hliníkových profilů dle vzorníku RAL. Vybrat si můžete z mnoha způsobů otevírání a členění!

 

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ ZIMNÍCH ZAHRAD

Stavbu zimní zahrady je nutné především důkladně naplánovat! Před samotnou realizací je nutné zvážit její základní parametry, design, umístění, stavební prvky i druh materiálu. Pouze tak se v ní jednoho dne budete moci cítit dobře a ona samotná bude věrně plnit vaše požadavky! Dalším krokem je odpovědět si na otázku: Jaký účel by tedy měla vaše potenciální zimní zahrada splňovat? Existuje totiž plno různých řešení. Zimní zahrada vám může například sloužit jen k pěstování a zazimování rostlin, jako místo relaxace, využít ji můžete také jako spojnici mezi dvěma domovními křídly a další. Její účel je nutné znát předem!

Právě účel totiž později rozhoduje o tom, jaké má být celkové požadované klima zimní zahrady, což pochopitelně velmi úzce souvisí s volbou materiálů a technických zařízení. Různé typy zimních zahrad totiž vyžadují jiný systém vytápění, větrání nebo stínění. Zejména u zahrad, které jsou obývané celoročně, je nutné dbát na celkovou tepelnou izolaci a dostatečně koncipovat technické zařízení právě pro vytápění nebo případné stínění.

 

JAKÝ TVAR ZIMNÍ ZAHRADY VYBRAT?

Tvarů a barev zimních zahrad je v dnešní době opravdu mnoho, proto je vhodné design skutečně svědomitě promyslet a ve svém výběru se zbytečně neunáhlit. Zimní zahrada by totiž měla být vizuálně atraktivní nejen zvenku, ale i zevnitř. Zároveň by měla být útulná a pokud možno účelná. Ideální variantou je naplánovat zimní zahradu již předem, společně s celým domem jakou součást stavebního projektu celého objektu. Nic se ale neděje, pokud se pro zimní zahradu rozhodnete až po dostavění domu. Řešení se vždy najde. Nutné je vždy myslet na to, že by zimní zahrada měla působit jako přirozená součást celé stavby!

 

JAKOU ZVOLIT VELIKOST ZIMNÍ ZAHRADY?

Velikost zahrady se odráží od účelu, který jste si zvolili. Mimoto je potřeba zvážit mimo jiné vybavení interiéru, množství a velikost rostlin, které do ní umístíte, a také případnou průchodnost zahrady. Obecně je třeba mít na mysli to, že zimní zahrada, která je koncipována jako samostatný oddělený obytný prostor by měla mít podlahovou plochu nejméně 15m2 s hloubkou alespoň 3 m!

let na trhu

Realizovaných zakázek

ZADAT POPTÁVKU

OBRATEM SE VÁM OZVE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE A PROJDE S VÁMI VAŠE POŽADAVKY

Porovnání oken

Kladete si otázku, jaká okna jsou nejlepší – jestli zvolit plastová okna, hliníková okna nebo palstohliníková okna? Podívejte se na následující porovnání, které Vám pomůže při rozhodování.

Plastová okna

+ široká nabídka materiálů

+ atypická řešení

+ rychlost výroby

+ nižší cena

– kratší životnost

– vyšší nároky na údržbu

Hliníková okna

+ luxusní vzhled

+ vysoká životnost

+ vysoká životnost

+ dostupnost

– vyšší cena

– delší čas výroby

Plastohliníková okna

+ široká nabídka materiálů

+ atypická řešení

+ rychlost výroby

+ dostupnost

– kratší životnost

– vyšší nároky na údržbu

Kontakní formulář

Potřebujete více informací nebo chcete zadat poptávku? Využijte náš formulář. 

    Vyplňte kontaktní formulář. V krátkém čase se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi probere Vaše požadavky, představy a potřeby. Další kontakt pak probíhá telefonicky, nebo osobně přímo s konkrétním pracovníkem, který Vám je k dispozici.

    Železárenská 315, 272 01 Kladno

    +420 605 283 581

    info@bohemiaplast.cz