máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Příslušenství / Sítě

Sítě do oken a dveří

Sítě proti hmyzu do oken

Pevné:

Velkou výhodou tohoto typu sítí je nízká pořizovací cena. Pevné okenní sítě jsou určeny pro použití v místech, kde není potřeba přístupu na parapet. Síťky jsou přichyceny na okenní rám buď otočnými kličkami přišroubovanými do okenního rámu, nebo otočnými háčky, se kterými není nutné vrtání do okna.

Posuvné:

Efektivně řeší případný nedostatek místa v okolí oken. Rám je zavěšen pomocí vozíků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena ve vodící liště s těsněním. To umožňuje lehké a nehlučné odsunutí sítě do boku. Posuvné sítě jsou oblíbené pro svoji dlouhodobě bezproblémovou funkci.

Rolovací:

Komfortní zabezpečení interiéru před nepříjemným hmyzem, kdy síťka umožňuje volný přístup k vnějším částem okna. Síť se u tohoto typu navíjí na hřídel uloženou v hliníkovém boxu (horizontálním, vertikálním). Ovládání je zabezpečeno pomocí speciální pružinové hřídele, která umožňuje nastavení navíjecí síly.

Skládané:

Tímto typem sítí lze vybavit i extrémně velké okenní otvory. Skládaná (plisovaná) síťovina má velmi elegantní a odlehčený vzhled, navíc vykazuje maximální odolnost při vysoké frekvenci užívání. Jejich výhodou je dlouhá životnost a snadná obsluha, zejména proto, že plisované sítě nemají žádný napínací mechanismus.

Více…

Sítě proti hmyzu do dveří

Síťové dveře:

Základem síťových dveří je křídlo z hliníkového profilu. To je připevněno zpravidla na rám dveří pomocí samozavíracích pružinových pantů. Aretace v zavřené poloze je zajištěna prostřednictvím magnetu. Síťové dveře jsou velice oblíbeny pro svoji jednoduchost, účelnost a cenovou dostupnost.

Posuvné sítě:

Jsou vhodné zejména v kombinaci s posuvnými balkónovými okny nebo terasovými dveřmi. Používají se při nedostatku prostoru v okolí dveří. Rám je zavěšen pomocí vozíků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena ve vodící liště s těsněním. To umožňuje lehké a nehlučné odsunutí dveřní sítě do boku.

Rolovací:

Princip a funkce jsou obdobné jako u okenních rolovacích sítí – síťovina je navinuta na hřídeli, který je uložen v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Ve vytaženém stavu je síťovina jištěna v koncové dorazové liště háčky.

Skládané:

Skládaná síťovina je ideálním řešením pro velké stavební otvory, jako jsou vstupy na terasy, zahrady či bazény. Lze ji použít na francouzská okna, posuvné prosklené stěny apod. Kromě elegance skýtá dlouhou životnost a snadnou obsluhu. Její velká výhoda je v tom, že umožňuje bezbariérový přechod.

Více…


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com