SÍTĚ PROTI HMYZU DO DVEŘÍ

Síťové dveře

Základem síťových dveří je křídlo z hliníkového profilu. To je připevněno zpravidla na rám dveří pomocí samozavíracích pružinových pantů. Aretace v zavřené poloze je zajištěna prostřednictvím magnetu. Síťové dveře jsou velice oblíbeny pro svoji jednoduchost, účelnost a cenovou dostupnost.

 

Posuvné sítě do dveří

Jsou vhodné zejména v kombinaci s posuvnými balkónovými okny nebo terasovými dveřmi. Používají se při nedostatku prostoru v okolí dveří. Rám je zavěšen pomocí vozíků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena ve vodící liště s těsněním. To umožňuje lehké a nehlučné odsunutí dveřní sítě do boku.

Rolovací sítě do dveří

Princip a funkce jsou obdobné jako u okenních rolovacích sítí – síťovina je navinuta na hřídeli, který je uložen v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Ve vytaženém stavu je síťovina jištěna v koncové dorazové liště háčky.

Skládané sítě proti hmyzu – plissé sítě do dveří

Skládaná síťovina je ideálním řešením pro velké stavební otvory, jako jsou vstupy na terasy, zahrady či bazény. Lze ji použít na francouzská okna, posuvné prosklené stěny apod. Kromě elegance skýtá dlouhou životnost a snadnou obsluhu. Její velká výhoda je v tom, že umožňuje bezbariérový přechod.

SÍTĚ PROTI HMYZU DO OKEN

Pevné sítě do oken:

Velkou výhodou tohoto typu sítí je nízká pořizovací cena. Pevné okenní sítě jsou určeny pro použití v místech, kde není potřeba přístupu na parapet. Síťky jsou přichyceny na okenní rám buď otočnými kličkami přišroubovanými do okenního rámu, nebo otočnými háčky, se kterými není nutné vrtání do okna.

Posuvné sítě do oken:

Efektivně řeší případný nedostatek místa v okolí oken. Rám je zavěšen pomocí vozíků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena ve vodící liště s těsněním. To umožňuje lehké a nehlučné odsunutí sítě do boku. Posuvné sítě jsou oblíbené pro svoji dlouhodobě bezproblémovou funkci.

Rolovací sítě do oken:

Komfortní zabezpečení interiéru před nepříjemným hmyzem, kdy síťka umožňuje volný přístup k vnějším částem okna. Síť se u tohoto typu navíjí na hřídel uloženou v hliníkovém boxu (horizontálním, vertikálním). Ovládání je zabezpečeno pomocí speciální pružinové hřídele, která umožňuje nastavení navíjecí síly.

 

Skládané sítě do oken:

Tímto typem sítí lze vybavit i extrémně velké okenní otvory. Skládaná (plisovaná) síťovina má velmi elegantní a odlehčený vzhled, navíc vykazuje maximální odolnost při vysoké frekvenci užívání. Jejich výhodou je dlouhá životnost a snadná obsluha, zejména proto, že plisované sítě nemají žádný napínací mechanismus.

 

ZADAT POPTÁVKU

OBRATEM SE VÁM OZVE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE A PROJDE S VÁMI VAŠE POŽADAVKY

Kontakní formulář

Potřebujete více informací nebo chcete zadat poptávku? Využijte náš formulář. 

    Vyplňte kontaktní formulář. V krátkém čase se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi probere Vaše požadavky, představy a potřeby. Další kontakt pak probíhá telefonicky, nebo osobně přímo s konkrétním pracovníkem, který Vám je k dispozici.

    Železárenská 315, 272 01 Kladno

    +420 605 283 581

    info@bohemiaplast.cz