Ostatní

Pro kompletní spokojenost zákazníků jsou součásti dodávek plastových oken také dodávky žaluzií, parapetů jak venkovních tak vnitřních, předokenních rolet, sítí do oken, rolet a garážových vrat…

Poptávka po plastových oknech je v dnešní době stále na vzestupu. S přibývající poptávkou po oknech přibývají další a další výrobci. Mnohdy se ovšem jedná o firmy, které se tomuto oboru začaly věnovat teprve nedávno. Takovým firmám většinou nezáleží moc na kvalitě oken natož pak na sortimentu příslušenství. Kvalitní výrobce plastových oken by měl mít ve své nabídce také širokou škálu kvalitního příslušenství.

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ K PLASTOVÝM OKNŮM

V nabídce příslušenství k plastovým oknům u společnosti Bohemia Plast Group najdete opravdu vše, co je k oknům třeba, ať už jsou to parapety – v našem sortimentu najdete vnitřní i vnější. Vnitřní parapety můžete vybírat v mnoha barvách a z dřevotřísky nebo PVC. Vnější parapety jsou z pozinkovaného plechu nebo hliníku. Nechybí ani široká nabídka sítí proti hmyzu v několika barevných provedení, tak aby zapadly ke vzhledu oken, žaluzií mnoha typů a barev, rolet nebo i garážových vrat.

ŽALUZIE

Naše společnost nabízí moderní, designově-estetickou a funkčně propracovanou vnitřní stínící techniku.

PARAPETY

Naše společnost dodává a montuje vnitřní i vnější parapety na zakázku dle Vašich požadavků.

SÍTĚ

Vyberte si z nespočetné nabídky druhů okenních a dveřních sítí vyrábených na míru dle Vašich potřeb.

ROLETY

Úspora energie,zvýšení ochrany,zvuková ochrana, veškerý tento komfort Vám nabídnou rolety.

VENKOVCNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie jsou skvělým řešením jak z pohledu kvalitního stínění, tak bezpečnosti a ochraně před teplem pronikajícím v létě prostřednictvím oken. 

HLINÍKOVÉ PŘEDOKENNÍ ROLETY

Špičkové designové předokenní rolety pozvednou Váš domov o úroveň výš.

ZADAT POPTÁVKU

OBRATEM SE VÁM OZVE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE A PROJDE S VÁMI VAŠE POŽADAVKY

Kontakní formulář

Potřebujete více informací nebo chcete zadat poptávku? Využijte náš formulář. 

    Vyplňte kontaktní formulář. V krátkém čase se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi probere Vaše požadavky, představy a potřeby. Další kontakt pak probíhá telefonicky, nebo osobně přímo s konkrétním pracovníkem, který Vám je k dispozici.

    Železárenská 315, 272 01 Kladno

    +420 605 283 581

    info@bohemiaplast.cz