máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Plastohliníková okna

Plastohliníková okna

Skvělé tepelné a izolační vlastnosti plastových oken a vzhled oken hliníkových? Ano, už i to je v dnešní době dostupná varianta nabízených oken               -  tzv. plastohliníková okna.

 

Alu klipy

Základem je klasické plastové okno (v naší nabídce se jedná o kvalitní semdmikomorový profil Softline 82, třídy A), což je považováno za velkou výhodu, jelikož tepelných a izolačních vlastností plastových oken nedosahují žádné jiné materiály. Toto plastové okno je z vnější strany opláštěno hliníkovými plechy (tzv. ALU klipy), které vašim oknům zajistí dlouhou životnost, ochrání je před slunečním svitem, a tím pádem i před tepelnou roztažností rámů a křídel.

Dalším aspektem pro výběr plastohliníkových oken je estetický dojem, kde vzhled         okna  z exteriéru vypadá jako celohliníkové, přičemž se jedná o levnější verzi,                 než kdyby byly otvorové výplně celohliníkové.

Kvalitní plastové profily třídy A včetně hliníkových klipů dodává pro naši společnost německá firma VEKA AG. Hliníkové plechy jsou dodávány v surovém stavu, a až poté  jsou povrchově upraveny na přání zákazníka práškovými barvami - vybírat můžete ze vzorníku RAL, takže v tomto ohledu se vašemu vkusu meze nekladou.

 Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: info@bohemiaplast.cz nebo na tel. +420 605 283 581.

 

      


Proč plastohliníková okna?

Nemůžete se rozhodnout mezi okny z plastu nebo z hliníku? Známe řešení! Vybíráte nová okna do svého interiéru, ale stále se nemůžete rozhodnout, jaký druh materiálu zvolíte? Přemýšlíte zejména mezi plastem a hliníkem? Oba druhy oken (plastová i hliníková) mají své charakteristické přednosti. Nemůžete se rozhodnout, zda raději zvolíte vyrovnaný poměr

zobrazit detail ...

BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com