Žaluzie

Můžete volit mezi variantami Vertikální žaluzie a Horizontální žaluzie.

Horizontálních vnitřních žaluzií existuje několik druhů, ze kterých je možné si vybrat podle svých kritérií.

Ze zkušenosti víme, že nejpoužívanější vnitřní žaluzie, které jsou žádané našimi zákazníky, jsou horizontální žaluzie „PRAKTIK“, které se dají použít na plastová a hliníková okna a dřevěná eurookna. Jsou cenově dostupné, mají dlouhou životnost, moderní design a jejich ovládání je velmi jednoduché.

Profily žaluzií PRAKTIK jsou tvořeny válcovanými plechovými profily s povrchovou úpravou. Možnost výběru barev dle vzorníku RAL.

Vertikální vnitřní žaluzie jsou funkcí i užitnými vlastnostmi jsou obdobné jako žaluzie horizontální. Za pomoci použitých látek však vertikální žaluzie významně dokreslují interiér.

let na trhu

Realizovaných zakázek

ZADAT POPTÁVKU

OBRATEM SE VÁM OZVE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE A PROJDE S VÁMI VAŠE POŽADAVKY

ŽALUZIE – KREATIV

VNITŘNÍ ŽALUZIE – HORIZONTÁLNÍ

Klasické žaluzie fungují skvěle. Ale proč si v dnešní době plné kreací nepořídit něco výjimečného. A přitom stačí tak málo – přidat pár proužků jiné barvy, horní polovinu mít světlou a dolní tmavou a nebo dolní okraj ozvláštnit několika různobarevnými pruhy. Proto zařazujeme do našeho sortimentu řadu Kreativ. Sami si navrhněte barvy, kterými dokreslíte každou místnost podle jejího charakteru.

 • dobrá ovladatelnost
 • dodání na míru
 • široká škála barev

PLISÉ ROLETY (ŽALUZIE)

VNITŘNÍ ŽALUZIE – HORIZONTÁLNÍ

Hlavní rozdíl oproti klasické žaluzii spočívá v tom, že si můžete intenzitu stínění libovolně nastavit stažením či vytažením jak dolního, tak i horního profilu. U těchto rolet (žaluzií) Vás nejvíce určitě osloví jejich designové provedení. Tyto žaluzie tvoří 2látky z různých plisovaných materiálů (s různými prostupy světla). Látky lze také kombinovat. Díky velkému výběru barev, materiálů, potisků zajistíte Vašemu bydlení nejen zastínění, ale moderní vzhled.

Hlavní výhody plisé rolet (žaluzií)

 • nabízíme desítky dekorů a odstínů barev, vhodných do každého prostoru
 • lze je vyrobit i ze dvou různých látek
 • jsou vhodná pro malá i opravdu velká francouzská okna nebo zimní zahrady
 • výborně slouží, když vám svítí slunce na obraz TV nebo na monitoru– klasickou žaluzií zatemníte celý prostor, ale s plisé si zastíníte jen část okna a v místnosti tak zůstane příjemné světlo
 • stíní a při tom vytváří soukromí i “zespodu”, takže vrškem okna vám může svítit sluníčko, ale zvenčí k vám nikdo neuvidí
 • vyberete si funkčně vhodné látky – s různou prostupností světla, např. s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření a nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla
 • hodí se i do atypických tvarů oken

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

VNITŘNÍ ŽALUZIE – VERTIKÁLNÍ

Vertikální žaluzie jsou funkcí i užitnými vlastnostmi jsou obdobné jako žaluzie horizontální. Za pomoci použitých látek však vertikální žaluzie významně dokreslují interiér. Stávají se tak esteticky přínosným prvkem. Široká paleta barevných variant a vzorů a jednoduché ovládání řadí tento typ stínící techniky mezi velmi oblíbené druhy, podobně jako rolety typu Zebra.

 • funkčnost – při vývoji a návrhu vertikálních žaluzií byl kladen důraz především na dlouhodobý bezúdržbový provoz
 • design – široká paleta barevných kombinací vytváří ideální podmínky pro kombinování a zvýraznění stylu vašeho domova či kanceláře. Od klasického stylu, přes elegantní, až po moderní pojetí
 • materiály – látky s plně zatemňovacím účinkem (to však neznamená, že bude v místností úplná tma), nehořlavé látky nebo materiály s obsahem skelného vlákna a antialergickou úpravou
 • atypické rozměry – atypické rozměry je možné zhotovit na míru dle požadavků klienta
 • odolnost – vysoká odolnost proti běžnému opotřebení a dlouhodobá funkčnost i pěkný vzhled
 • ovládání – naklápění žaluzií se provádí pomocí kuličkového řetízku a stahování do stran pomocí šňůrky. Stahování je možné řešit variantně (od/k ovládání, opona, do středu).
 • variantní provedení – k dispozici je řada typických i atypických provedení podle individuálních požadavků klienta a tvaru stěny (např. pro šikmý, horizontální a vertikální oblouk)
 • montáž – instalace horizontálních žaluzií je možná připevněním do stropu nebo na stěnu pomocí konzolí (součást dodávky). Do konzolí se pak jednoduše nacvakne horní profil žaluzie a na jezdce v pojezdu se pak navěsí zvolené lamely. Instalace není náročná, ale pokud si na ni netroufáte, kontaktujte nás – rádi vám pomůžeme.

 

Porovnání žaluzií

Kladete si otázku, jaké stínění zvolit? Připravili jsme pro Vás malé proovnání. Pakliže si stále nejste jisti a nebo chcete konzultaci či objednat stínění, neváhejte se na nás obrátit.

Žaluzie Kreativ

+ rozšířená záruka 3roky

+ dobrá ovladatelnost

+ dodání na míru

+ široká škála barev

Plisé

+ desítky dekorů a odstínů barev

+ pro malá i opravdu velká francouzská okna, zimní zahrady
+ zastínění monitoru či TV

+ stíní a při tom vytváří soukromí i “zespodu”

+ může odstinovat teleplné žáření

– vyšší cena

Vertikální žaluzie

+ funkčnost

+ design

+ výběr materiálů

+ atypické rozměry a tvary

+ možnosti ovládání

– vyšší cena

Kontakní formulář

Potřebujete více informací nebo chcete zadat poptávku? Využijte náš formulář. 

  Vyplňte kontaktní formulář. V krátkém čase se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi probere Vaše požadavky, představy a potřeby. Další kontakt pak probíhá telefonicky, nebo osobně přímo s konkrétním pracovníkem, který Vám je k dispozici.

  Železárenská 315, 272 01 Kladno

  +420 605 283 581

  info@bohemiaplast.cz