Vchodové dveře

BOHEMIA PLAST GROUP má, coby specializovaný výrobce, velké zkušenosti s navrhováním vstupních částí budov. Největší důraz přitom klade na esteticky přesvědčivou konstrukci a perfektní technické provedení. Proto i pro Vás najdeme individuální a stylové řešení a vždy ve stejně vysoké kvalitě.

Nezáleží na tom, zda-li stavíte nový dům či chcete provádět renovaci. BOHEMIA PLAST GROUP Vám vždy pomůže. I při renovaci Vám systém VEKA nabízí jednoznačné výhody. Dveře dodávané firmou BOHEMIA PLAST GROUP nejen splňují, ale i překračují současné požadavky na tepelnou izolaci a protihlukovou ochranu.

Typy dveřních výplní

Plastové dveřní výplně jsou považovány za nejvíce žádané dveřní výplně a to hlavně díky jejich klasickému vzhledu a nízkou pořizovací cenou. Vinou překonaných technologií z 90. let nemají plastové dveře u některých lidí právě dobrou pověst. O to překvapivější pak může být pohled na technologie a postupy, které se dnes používají – s původními plastovými dveřmi už moc společného nemají. Například nyní náš dodavatel dveřních výplní PERITO přichází na trh s novinkou, a to s výplněmi ze speciálního sklolaminátu GFK.

Tyto dveřní výplně se liší nejen materiálem, který je velmi odolný a dobře izoluje, ale také konstrukcí. Výplň se do dveřního křídla nevsazuje, ale přímo se na něj lepí. Díky tomu jsou výsledné vstupní dveře pevné, tvarově stálé a originálního vzhledu, který může například imitovat hliníkové dveře.

A konečně – plastové vstupní dveře s GFK výplní jsou za dostupnou cenu. Na částku do 10 tisíc jako u hypermarketových plastových dveří sice zapomeňte, ale oproti dřevěným dveřím vychází zhruba na polovinu.
HPL dveřní výplně jsou velmi kvalitní výplně tvoření povrchovými HPL deskami, které se vyrábí lisováním směsi papíru a syntetické pryskyřice. Vyznačují se téměř nulovou roztažností, což znamená jediné, že jsou vysoce odolné vůči slunečnímu záření. HPL dveřní výplně jsou charakteristické svojí dlouhou životností, dokonalým vzhledem a minimální údržbou. Výběr barev je při výběru těchto dveřních výplní téměř neomezený, ať už zákazník žádá dekor dřeva, nebo barevný nástřik podle vzorníku RAL.

ZADAT POPTÁVKU

OBRATEM SE VÁM OZVE OBCHODNÍ ZÁSTUPCE A PROJDE S VÁMI VAŠE POŽADAVKY

ÚDRŽBA VCHODOVÝCH DVEŘÍ

Na čištění dveřních výplní se může použít voda s jemnými čisticími prostředky. V žádném případě se nesmí používat brusné materiály a organická rozpouštědla, při jejich použití by mohlo velmi snadno dojít k neopravitelnému poškození dveřních výplní!!!

DOPLŇKY VCHODOVÝCH DVEŘÍ

Doplňky, jako jsou klepadla, kukátka nebo dopisní vhozy jsou zhotoveny z ušlechtilých materiálů s povrchovou úpravou, tudíž se nejedná o nekvalitní materiály. Montáž doplňků je prováděna při výrobě dveřní výplně.

Vchodové dveře jsou nejvyužívanějším výplňovým prvkem domu, proto by investice do jejich realizace neměla být v žádném případě podceňována. Šetřit na dveřích se nevyplácí.

Vyberte si dveřní výplň a nechte si spočítat cenu nových plastových dveří, zde… ( do poznámky uveďte název okrasné dveřní výplně).

 

ŠIROKÝ VÝBĚR TVARŮ A BAREV DVEŘÍ

Paleta tvarových možností těchto dveřních systémů je prakticky neomezená – patří do ní klasické i moderní tvary, ale zároveň umožňuje i zcela individuální řešení. Můžete si dokonce nechat udělat kopii původních historických tvarů, aniž byste se museli vzdát výhod moderního dveřního systému. Systém vchodových dveří VEKA vyhoví Vašim představám nejen při volbě profilů, výplní, velikostí nebo zasklení. K naší nabídce patří samozřejmě i velký výběr barev. Kromě osvědčené bílé a hnědé jsou k dispozici nejrůznější povrchy s designem dřeva a sytě barevné odstíny. Jejich paleta sahá od purpurově červené přes signální modrou a smaragdově zelenou až po zinkově žlutou. Vchodové dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy jejich povrch je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a stárnutí. Na běžnou údržbu stačí jemný čisticí prostředek.

VYSOKÁ UŽITNÁ HODNOTA A SNADNÁ ÚDRŽBA DVEŘÍ

Nezáleží na tom, zda-li stavíte nový dům či chcete provádět renovaci. BOHEMIA PLAST GROUP Vám vždy pomůže. I při renovaci Vám systém VEKA nabízí jednoznačné výhody. Umožní Vám bez stavebních úprav – vyřešit vchodové dveře esteticky dokonale přizpůsobené vzhledu staré fasády. Dveře dodávané firmou BOHEMIA PLAST GROUP nejen splňují, ale i překračují současné požadavky na tepelnou izolaci a protihlukovou ochranu. Samozřejmostí je návrh a nabídka speciálních zamykacích systémů a kování, speciální zasklení a případné další doplňky. A to nejlepší nakonec: vchodové dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy, neboť jejich povrch je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a stárnutí. Na běžnou údržbu stačí jemný čisticí prostředek.

BOHEMIA PLAST GROUP má, coby specializovaný výrobce, velké zkušenosti s navrhováním vstupních částí budov. Největší důraz přitom klade na esteticky přesvědčivou konstrukci a perfektní technické provedení. Proto i pro Vás najdeme individuální a stylové řešení a vždy ve stejně vysoké kvalitě.

Dveřní výplně vchodových dveří

Plastové dveřní výplně jsou považovány za nejvíce žádané dveřní výplně a to hlavně díky jejich klasickému vzhledu a nízkou pořizovací cenou. Jak už název napovídá, povrchové desky jsou tvořené plastem, který se vakuově tvaruje na formách. Tak jako plastová okna a dveře i dveřní výplně lze vyrobit v různých barevných provedení. Dveřní výplně nabízí dostatečné množství tvarů prolisů, každá ze základních výplní je pak doplněna tzv. bočním panelem pro širší varianty vchodových dveří.

Naše společnost odebírá do svých plastových dveří vchodové dveřní výplně od dvou kvalitních dodavatelů – firmy PERITO a VP TREND. A zde Vám představíme jejich produkty:

DVEŘNÍ VÝPLNĚ PERITO

Výplně GFK série ENTRY

Společnost PERITO přichází na trh s novinkou, a to s výplněmi ze speciálního sklolaminátu GFK. Vchodové dveře s použitím dveřních výplní ENTRY představují momentálně nejvyšší kategorii plastových vchodových dveří. Vysoce kvalitní materiál GFK ve spojení s inovativním designem překrytí křídla dveří.

Tyto dveřní výplně se liší nejen materiálem, který je velmi odolný a dobře izoluje, ale také konstrukcí. Výplň se do dveřního křídla nevsazuje, ale přímo se na něj lepí. Díky tomu jsou výsledné vstupní dveře pevné, tvarově stálé a originálního vzhledu, kterému můžeme přisuzovat vzhled imitovace hliníku a přesto je jejich cena až o polovinu nižší.

 

Vlastnosti výplní série ENTRY:

 • skvělé tepelně-izolační vlastnosti
 • velmi jednoduchá údržba
 • moderní design
 • odolný a pevný materiál
 • Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní ENTRY

DVEŘNÍ VÝPLNĚ PERITO

Výplně HPL

Techologie HPL využívá kvalitních technologických možností materiálu HPL, tedy lisované syntetické pryskyřice. Desky jsou dostatečně tvrdé a pevné a i z hlediska odolnosti vůči povětrnostním vlivům vykazují mnohem lepší vlastnosti, nežli desky plastové.

Pro série HPL dveřních výplní je také v nabídce široká škála imitací dřeva, barev stupnice RAL, případně designové varianty výplní doplněné hliníkovými komponenty. Volba těchto modelů je optimálním rozhodnutím při požadavku vysoké kvality za přijatelnou cenu.

 

Typy výpní HPL:

 • PREMIUM – imitují dřevěné dveře, nabízejí několik druhů rámečků okolo prosklení, které lze v případě rozbití skla vyměnit.
 • ELEGANCE – díky svému vzhledu se hodí hlavně pro lidi, kteří preferují modernu, tyto výplně jsou doplněné o rámečky ze speciálního bezdotykového hliníku.
 • VIZUAL – potěší hlavně příznivce jednoduchosti. U prosklených částí proto nejsou žádné rámečky.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ PERITO

Výplně ABS

Nejrozšířenější modelovou řadou plastových výplní jsou vyrobeny z vakuově lisované plastové ABS desky. Základní vlastností těchto výplní je jejich tepelná roztažnost, díky níž se tvarují.

Bohužel tato vlastnost je jejich i největší nevýhoda, protože působením slunečního záření dochází k rozpínání těchto desek (nepř. praskání..). Největší nebezpečí tohoto rozpínání je u desek v dřevodekoru, proto pokud máte situované dveře na jižní stranu, doporučujeme vybrat z jiné kategorie výplní, u kterých tento problém nevzniká.

Výplně BASIC

Příznivá cena a super kvalita, tímto se vyznačují plastové dveřní výplně BASIC.

Firma PERITO má také v nabídce širokou škálu hliníkových dveřních výplní ALU Design, vyznačující se především vysokou kvalitou, dlouhou živitností a originálním designem.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ VP TREND

Firma VP trend s. r. o. od roku 1998 převzala do výroby plastové výplně do profilových vchodových dveří. Od konce roku 2000 se firma specializuje výhradně na jejich výrobu.
VP trend nabízí široký sortiment variant dveřních výplní včetně jejich zasklení od standardních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, pískovaná skla s dekory, vitráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku resp. návrhu zákazníka. V nabídce tohoto výrobce můžete najít i výplně se zvýšeným stupněm odolnosti včetně certifikovaného bezpečnostního provedení.

Plastové (ABS) výplně

Výplně jsou tvořeny dvěma vakuovými výplněmi, popř. hladkými deskami o síle 2mm ze speciálního materiálu ABS a vnější akrylátovou vrstvou nebo dekorativní folií. Jádro výplní je vyrobeno z 20mm vrstvy XPS (extrudovaný polystyren), lehký materiál odolný proti stárnutí a zajišťuje vysokou izolační schopnost.

Na přání zákazníka je lze výplň vyrobit v zesíleném provedení, popř. bezpečnostním provedení, kde je jádro zpevněno masivním ocelovým plechem.

HPL výplně

Výplně jsou tvořeny dvěma hladkými deskami z materiálu HPL (vysokotlaký laminát) potažený dekorativní folií. V případě jednostranně dekorových výplní je jedna z desek nahrazena deskou z ABS.V základním provedení je jádro z 20mm vrstvy XPS (extrudovaný polystyren), popř. v zesíleném provedení stejně tak jako v případě výplní ABS.

KOVÁNÍ

Naše dveře jsou osazeny celoobvodovým kováním od německé firmy SIEGENIA-AUBI, což je největší světový výrobce techniky pro dveře a okna. Disponuje svým technickým know-how a 140letými zkušenostmi.

Vícebodové zámky KFV

KFV nabízí široký sortiment zámků, které poskytují uživatelům dokonalou techniku a maximální funkčnost.

KFV AS 2750 – automatický zámek, který po zavření dveří automaticky přitlačí křídlo k rámu ve třech místech, což zvyšuje těsnost zavřených dveří a zároveň zabraňuje deformaci. Po zavření dveří je křídlo k rámu přitlačeno střelkou hlavního zámku a přídavnými kolíkovými střelkami, které jsou umístěny nad a pod hlavní schránkou zámku. Po uzamknutí klíčem se vysunou dva háky, které zvyšují odolnost vůči zlodějům.

KFV AS 2500 – jednodušší typ zámku, který disponuje pouze jedním typem přídavných uzávěrů (kolíky nebo háky) a neumožňuje automatické přitlačení křídla dveří k rámu po uzavření.

PARALELNĚ POSUVNÉ A VÝKLOPNÉ KOVÁNÍ PSK PORTAL

Velkoplošné paralelně posuvné a výklopné dveře nabízejí lepší kvalitu bydlení. Výhoda je v ovládání velkých a těžkých paralelně posuvných a výklopných prvků, které je možné sklápět a zavírat i bez vynaložení větší fyzické námahy. Již v základní verzi zabezpečují vyšší úroveň bezpečnosti. Hřibové čepy ve všech rozích jsou aktivní ochranou proti zlodějům.

UKÁZKY DVEŘNÍCH KLIK

HOPPE dveřní klika/klika NEW YORK – BÍLÁ

HOPPE dveřní klika/klika NEW YORK s překrytím – HNĚDÁ

HOPPE dveřní madlo/klika NEW YORK – BÍLÁ

HOPPE dveřní madlo/klika NEW YORK s překrytím – ELOX PŘÍRODNÍ MATNÝ

Kontakní formulář

Potřebujete více informací nebo chcete zadat poptávku? Využijte náš formulář. 

  Vyplňte kontaktní formulář. V krátkém čase se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi probere Vaše požadavky, představy a potřeby. Další kontakt pak probíhá telefonicky, nebo osobně přímo s konkrétním pracovníkem, který Vám je k dispozici.

  Železárenská 315, 272 01 Kladno

  +420 605 283 581

  info@bohemiaplast.cz