máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Plastové dveře

Plastové vchodové dveře

BOHEMIA PLAST GROUP má, coby specializovaný výrobce, velké zkušenosti s navrhováním vstupních částí budov. Největší důraz přitom klade na esteticky přesvědčivou konstrukci a perfektní technické provedení. Proto i pro Vás najdeme individuální a stylové řešení a vždy ve stejně vysoké kvalitě. 
Nezáleží na tom, zda-li stavíte nový dům či chcete provádět renovaci. BOHEMIA PLAST GROUP Vám vždy pomůže. I při renovaci Vám systém VEKA nabízí jednoznačné výhody. Dveře dodávané firmou BOHEMIA PLAST GROUP nejen splňují, ale i překračují současné požadavky na tepelnou izolaci a protihlukovou ochranu.

Typy dveřních výplní

Plastové dveřní výplně jsou považovány za nejvíce žádané dveřní výplně a to hlavně díky jejich klasickému vzhledu a nízkou pořizovací cenou. Vinou překonaných technologií z 90. let nemají plastové dveře u některých lidí právě dobrou pověst. O to překvapivější pak může být pohled na technologie a postupy, které se dnes používají – s původními plastovými dveřmi už moc společného nemají. Například nyní náš dodavatel dveřních výplní PERITO přichází na trh s novinkou, a to s výplněmi ze speciálního sklolaminátu GFK.
Tyto dveřní výplně se liší nejen materiálem, který je velmi odolný a dobře izoluje, ale také konstrukcí. Výplň se do dveřního křídla nevsazuje, ale přímo se na něj lepí. Díky tomu jsou výsledné vstupní dveře pevné, tvarově stálé a originálního vzhledu, který může například imitovat hliníkové dveře.

A konečně – plastové vstupní dveře s GFK výplní jsou za dostupnou cenu. Na částku do 10 tisíc jako u hypermarketových plastových dveří sice zapomeňte, ale oproti dřevěným dveřím vychází zhruba na polovinu.
HPL dveřní výplně jsou velmi kvalitní výplně tvoření povrchovými HPL deskami, které se vyrábí lisováním směsi papíru a syntetické pryskyřice. Vyznačují se téměř nulovou roztažností, což znamená jediné, že jsou vysoce odolné vůči slunečnímu záření. HPL dveřní výplně jsou charakteristické svojí dlouhou životností, dokonalým vzhledem a minimální údržbou. Výběr barev je při výběru těchto dveřních výplní téměř neomezený, ať už zákazník žádá dekor dřeva, nebo barevný nástřik podle vzorníku RAL.

Údržba vchodových dveří

Na čištění dveřních výplní se může použít voda s jemnými čisticími prostředky. V žádném případě se nesmí používat brusné materiály a organická rozpouštědla, při jejich použití by mohlo velmi snadno dojít k neopravitelnému poškození dveřních výplní!!!

Doplňky vchodových dveří

Doplňky, jako jsou klepadla, kukátka nebo dopisní vhozy jsou zhotoveny z ušlechtilých materiálů s povrchovou úpravou, tudíž se nejedná o nekvalitní materiály. Montáž doplňků je prováděna při výrobě dveřní výplně.

Vchodové dveře jsou nejvyužívanějším výplňovým prvkem domu, proto by investice do jejich realizace neměla být v žádném případě podceňována. Šetřit na dveřích se nevyplácí.

Vyberte si dveřní výplň a nechte si spočítat cenu nových plastových dveří, zde... ( do poznámky uveďte název okrasné dveřní výplně )

Široký výběr tvarů a barev dveří

Paleta tvarových možností těchto dveřních systémů je prakticky neomezená - patří do ní klasické i moderní tvary, ale zároveň umožňuje i zcela individuální řešení. Můžete si dokonce nechat udělat kopii původních historických tvarů, aniž byste se museli vzdát výhod moderního dveřního systému. Systém vchodových dveří VEKA vyhoví Vašim představám nejen při volbě profilů, výplní, velikostí nebo zasklení. K naší nabídce patří samozřejmě i velký výběr barev. Kromě osvědčené bílé a hnědé jsou k dispozici nejrůznější povrchy s designem dřeva a sytě barevné odstíny. Jejich paleta sahá od purpurově červené přes signální modrou a smaragdově zelenou až po zinkově žlutou. Vchodové dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy jejich povrch  je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a  stárnutí.  Na běžnou údržbu stačí jemný  čisticí prostředek.

Vysoká užitná hodnota a snadná údržba dveří

Nezáleží na tom, zda-li stavíte nový dům či chcete provádět renovaci. BOHEMIA PLAST GROUP Vám vždy pomůže. I při renovaci Vám systém VEKA nabízí jednoznačné výhody. Umožní Vám bez stavebních úprav - vyřešit vchodové dveře esteticky dokonale přizpůsobené vzhledu staré fasády.  Dveře dodávané firmou BOHEMIA PLAST GROUP nejen splňují, ale i překračují současné požadavky na tepelnou izolaci a protihlukovou ochranu. Samozřejmostí je návrh a nabídka speciálních zamykacích systémů a kování, speciální zasklení a případné další doplňky. A to nejlepší nakonec: vchodové dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy, neboť jejich povrch je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a stárnutí. Na běžnou údržbu stačí jemný čisticí prostředek.

BOHEMIA PLAST GROUP má, coby specializovaný výrobce, velké zkušenosti s navrhováním vstupních částí budov. Největší důraz přitom klade na esteticky přesvědčivou konstrukci a perfektní technické provedení. Proto i pro Vás najdeme individuální a stylové řešení a vždy ve stejně vysoké kvalitě.
BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com