máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Plastová okna / Kování

Kování

Naše okna jsou osazena celoobvodovým kováním od německé firmy SIEGENIA-AUBI, což je největší světový výrobce techniky pro okna. Disponuje svým technickým know-how a 140letými zkušenostmi.

Od druhé poloviny května 2012 Vám společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. nabídne kvalitní, česká plastová okna - nově s vylepšeným kováním Siegenia AUBI TITAN AF. Hlavním aspektem vylepšení je samozřejmě bezpečnost. V čem bezpečnost oken spočívá? Díky blokovací zarážce umístěné na štulpové převodovce, zabraňuje zlodějům otevření štulpového křídla již od základní bezpečnosti.Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit řešení i pro vyšší bezpečnostní třídy. Plastová okna jsou i nadále vybaveny 4polohou kličky (tzv. mikroventilací) a další novinkou je tzv. pojistka chybné manipulace, která zabraňuje současnému otevření a vyklopení okna.

TITAN AF

Pro naše okna používáme systém kování TITAN AF, který má výbornou povrchovou úpravu. Minimální potřebný prostor pro štíhlé panty dělají TITAN AF ideálním kováním pro opticky a kvalitativně hodnotná řešení.

Pantové zavěšení dává oknům ze dřeva a plastu individuální charakter. Vždyť vedle početných technických a ekonomických výhod umožňuje tento systém vyrobit křídla až do hmotnosti 130 kg. Navíc může Si-line díky velké paletě různě barevných krytek vytvářet individuální ráz designu.

Zvláštní tvary

TITAN AF se hodí pro všechny typy oken ze dřeva, dřevohliníku a plastu. Mohou být realizována otevření bezmála pro všechny tvary, jako jsou pravoúhlé, obloukové, segmentové a šikmé a to jedno- nebo dvoukřídlé.

Bezpečnost

Pokud se týká bezpečnosti, umožňuje TITAN AF sestavení kování až do třídy bezpečnosti BT3 u všech velikostí oken.Díky blokovací zarážce umístěné na štulpové převodovce, zabraňuje zlodějům otevření štulpového křídla již od základní bezpečnosti.Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit řešení i pro vyšší bezpečnostní třídy.  Plastová okna jsou vybaveny tzv. pojistkou chybné manipulace, která zabraňuje současnému otevření a vyklopení okna.

Okenní kliky

Naše okna osazujeme bezpečnostními klikami HOPPE Secustic. Tyto kliky snižují riziko vloupání do objektu z exteriéru. Principem těchto klik je, že při pokusu o posunutí uzavíracích dílů kování, secustická klika zablokuje kování zatlačením aretačních prvků kliky a kování pak není možné uvolnit z bezpečnostních uzávěrů.

Ukázky okenních klik:

Hoppe Secustic

Okenní klika HOPPE New York

 

Okenní klika HOPPE New York zamykatelná

                                

 

X


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com