máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Plastové dveře / Dveřní výplně

Dveřní výplně

Plastové dveřní výplně jsou považovány za nejvíce žádané dveřní výplně a to hlavně díky jejich klasickému vzhledu a nízkou pořizovací cenou. Jak už název napovídá, povrchové desky jsou tvořené plastem, který se vakuově tvaruje na formách. Tak jako plastová okna a dveře i dveřní výplně lze vyrobit v různých barevných provedení. Dveřní výplně nabízí dostatečné množství tvarů prolisů, každá ze základních výplní je pak doplněna tzv. bočním panelem pro širší varianty vchodových dveří.

Naše společnost odebírá do svých plastových dveří vchodové dveřní výplně od dvou kvalitních dodavatelů - firmy PERITO a VP TREND. A zde Vám představíme jejich produkty:

 

 Dveřní výplně PERITO

logo Perito
Výplně GFK série ENTRY

Společnost PERITO přichází na trh s novinkou, a to s výplněmi ze speciálního sklolaminátu GFK. Vchodové dveře s použitím dveřních výplní ENTRY představují momentálně nejvyšší kategorii plastových vchodových dveří. Vysoce kvalitní materiál GFK ve spojení s inovativním designem překrytí křídla dveří. Tyto dveřní výplně se liší nejen materiálem, který je velmi odolný a dobře izoluje, ale také konstrukcí. Výplň se do dveřního křídla nevsazuje, ale přímo se na něj lepí. Díky tomu jsou výsledné vstupní dveře pevné, tvarově stálé a originálního vzhledu, kterému můžeme přisuzovat vzhled imitovace hliníku a přesto je jejich cena až o polovinu nižší.

Vlastnosti výplní série ENTRY:

Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní ENTRY

Výplně HPL

Techologie HPL využívá kvalitních technologických možností materiálu HPL, tedy lisované syntetické pryskyřice. Desky jsou dostatečně tvrdé a pevné a i z hlediska odolnosti vůči povětrnostním vlivům vykazují mnohem lepší vlastnosti, nežli desky plastové. Pro série HPL dveřních výplní je také v nabídce široká škála imitací dřeva, barev stupnice RAL, případně designové varianty výplní doplněné hliníkovými komponenty. Volba těchto modelů je optimálním rozhodnutím při požadavku vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Typy výpní HPL:

Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní HPL

Výplně ABS

Nejrozšířenější modelovou řadou plastových výplní jsou vyrobeny z vakuově lisované plastové ABS desky. Základní vlastností těchto výplní je jejich tepelná roztažnost, díky níž se tvarují. Bohužel tato vlastnost je jejich i největší nevýhoda, protože působením slunečního záření dochází k rozpínání těchto desek (nepř. praskání..). Největší nebezpečí tohoto rozpínání je u desek v dřevodekoru, proto pokud máte situované dveře na jižní stranu, doporučujeme vybrat z jiné kategorie výplní, u kterých tento problém nevzniká.

Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní ABS

Výplně BASIC

Příznivá cena a super kvalita, tímto se vyznačují plastové dveřní výplně BASIC.

Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní BASIC

 

Firma PERITO má také v nabídce širokou škálu hliníkových dveřních výplní ALU Design, vyznačující se především vysokou kvalitou, dlouhou živitností a originálním designem.

Zde se můžete podívat na ukázku dveřních výplní Alu Design

Nechte si udělat nezávaznou cenovou nabídku na dveře, které se Vám líbí.. ZDE...

 

 Dveřní výplně VP trend

 logo VP trend

Firma VP trend s. r. o. od roku 1998 převzala do výroby plastové výplně do profilových vchodových dveří. Od konce roku 2000 se firma specializuje výhradně na jejich výrobu.
VP trend nabízí široký sortiment variant dveřních výplní včetně jejich zasklení od standardních ornamentních skel přes zasklení doplněná meziskelními mřížkami až po originální pískovaná skla, pískovaná skla s dekory, vitráže, spékaná skla a skla vypouklá. To vše včetně možnosti jejich zhotovení dle individuálního požadavku resp. návrhu zákazníka. V nabídce tohoto výrobce můžete najít i výplně se zvýšeným stupněm odolnosti včetně certifikovaného bezpečnostního provedení.

Dveřní výplně jsou vyrobeny jako lepený vícevrstvý sendvič z několika druhů materiálů:

Plastové (ABS) výplně

Výplně jsou tvořeny dvěma vakuovými výplněmi, popř. hladkými deskami o síle 2mm ze speciálního materiálu ABS a vnější akrylátovou vrstvou nebo dekorativní folií. Jádro výplní je vyrobeno z 20mm vrstvy XPS (extrudovaný polystyren), lehký materiál odolný proti stárnutí a zajišťuje vysokou izolační schopnost. Na přání zákazníka je lze výplň vyrobit v zesíleném provedení, popř. bezpečnostním provedení, kde je jádro zpevněno masivním ocelovým plechem.

HPL výplně

Výplně jsou tvořeny dvěma hladkými deskami z materiálu HPL (vysokotlaký laminát) potažený dekorativní folií. V případě jednostranně dekorových výplní je jedna z desek nahrazena deskou z ABS.V základním provedení je jádro z 20mm vrstvy XPS (extrudovaný polystyren), popř. v zesíleném provedení stejně tak jako v případě výplní ABS.

 /uploads/pdf/letak-akce-2012.pdf
BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com