máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

/ Plastové dveře / Dveřní profil

Vchodové dveřní profily

Široký výběr tvarů a barev dveří

Paleta tvarových možností těchto dveřních systémů je prakticky neomezená - patří do ní klasické i moderní tvary, ale zároveň umožňuje i zcela individuální řešení. Můžete si dokonce nechat udělat kopii původních historických tvarů, aniž byste se museli vzdát výhod moderního dveřního systému. Systém domovních dveří VEKA vyhoví Vašim představám nejen při volbě profilů, výplní, velikostí nebo zasklení. K naší nabídce patří samozřejmě i velký výběr barev. Kromě osvědčené bílé a hnědé jsou k dispozici nejrůznější povrchy s designem dřeva a sytě barevné odstíny. Jejich paleta sahá od purpurově červené přes signální modrou a smaragdově zelenou až po zinkově žlutou.  Domovní  dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy jejich povrch  je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a  stárnutí.  Na běžnou údržbu stačí jemný  čisticí prostředek.

Vysoká užitná hodnota a snadná údržba dveří

Nezáleží na tom, zda-li stavíte nový dům či chcete provádět renovaci. BOHEMIA PLAST GROUP Vám vždy pomůže. I při renovaci Vám systém VEKA nabízí jednoznačné výhody. Umožní Vám bez stavebních úprav - vyřešit domovní dveře esteticky dokonale přizpůsobené vzhledu staré fasády.  Dveře dodávané firmou BOHEMIA PLAST GROUP nejen splňují, ale i překračují současné požadavky na tepelnou izolaci a protihlukovou ochranu. Samozřejmostí je návrh a nabídka speciálních zamykacích systémů a kování, speciální zasklení a případné další doplňky. A to nejlepší nakonec: domovní dveře nepotřebují žádné pozdější úpravy, neboť jejich povrch je barevně stálý a beze změn odolává povětrnostním vlivům a stárnutí. Na běžnou údržbu stačí jemný čisticí prostředek.

BOHEMIA PLAST GROUP má, coby specializovaný výrobce, velké zkušenosti s navrhováním vstupních částí budov. Největší důraz přitom klade na esteticky přesvědčivou konstrukci a perfektní technické provedení. Proto i pro Vás najdeme individuální a stylové řešení a vždy ve stejně vysoké kvalitě.


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com