máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

Kreativita plastových oken je stále největší!

Chcete do svého nově postaveného rodinného domu kreativní a méně tradiční okna? Nebo rekonstruujete domácnost a nebaví vás klasické provedení oken, ale chtěli byste do fasády zasadit originální okna? V takovém případě se zaměřte na okna plastová. V porovnání s hliníkovými i dřevěnými okny jsou okna plastová stále nejvíce kreativní. Dávají obrovské možnosti provedení.

Jakýkoliv tvar chcete!

Plastová okna už dávno nenabízí jen provedení do čtverce nebo do obdélníku. Máte zájem o okna trojúhelníková? Můžete volit i toto provedení. A pokud byste chtěli do svého interiéru půlkruhová nebo kruhová okna, i tyto varianty lze nechat vyrobit. Kreativitě se rozhodně meze nekladou.

Jakoukoliv barvu chcete

Nejčastěji využívanými barvami u oken pro domácnosti jsou bílá a hnědá. Ani v oblasti barev se ale nemusíte bát větší kreativity. Barvu oken lze vybírat tak, aby okna ladila z vnější strany s fasádou a z vnitřní strany dokonale doplňovala interiér. I okna mají na design bydlení velký vliv. Vnější i vnitřní strany oken mohou mít odlišné barevné provedení. Lze vybírat ze stovek barevných odstínů vzorníku RAL nebo z dekorů v imitaci dřeva.

Nejen design, ale i odolnost

Myslete ale i na to, že u plastových oken je důležité nejen elegantní provedení, ale také kvalitní provedení. Pokud chcete skutečně kvalitní okna, měla by být vyrobena z profilů třídy A. jestliže budete chtít větší odolnost z vnější strany, mohou být plastová okna vybavena hliníkovými klipy. Stanou se z nich plastohliníková okna.

Kreativní okna jen u zkušených výrobců

Mezi výrobci oken na našem trhu jsou ještě stále velké rozdíly. A to především v kvalitě vyráběných produktů a také v možnostech provedení. Jestliže máte zájem o netradiční okna například v provedení trojúhelník nebo kruh, rozhodně se obraťte na zkušené výrobce, kteří mají pro výrobu těchto oken dostatečně kvalitní techniku.


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com