máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

Plastová okna a dveře

                                                                                        

UPOZORŇUJEME , ŽE VEŠKERÉ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ OPRAVY JSOU I NADÁLE PROVÁDĚNY NAŠÍ SPOLEČNOSTÍ A VARUJEME PŘED FIRMAMI, KTERÉ OSLOVUJÍ NAŠE ZÁKAZNÍKY S RŮZNÝMI " VÝHODNÝMI " NABÍDKAMI ZDARMA A VYVOLÁVAJÍ KLAMNÝ DOJEM ŽE JEDNAJÍ S NÁMI VE SPOLUPRÁCI.

 Firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je českým výrobcem kvalitních plastových oken, hliníkových oken, plastových vchodových dveří, hliníkových dveří. Hliníková okna a dveře nabízíme s možností protipožární ochrany. Od roku 1995 vyrábí, dodává a montuje plastová okna, plastové vchodové dveře na míru se zárukou 5let. Plastová okna a dveře jsou vyráběny z profilu německé firmy VEKA, která patří v tomto oboru ke světové špičce. Nyní se nově věnujeme i výrobě hliníkových oken a dveří, fasád v běžném i protipožárním provedení z profilu HEUCK. Požárně odolné konstrukce, dveře a fasády jsou použitelné jak pro vnitřní prosklené konstrukce, tak i pro obvodové pláště.

Nabídka našich služeb vychází vstříc Vašim případným potřebám, ať již se jedná o variabilní možnosti financování nebo kompletní servis od zaměření po montáž plastových oken a dveří, který Vám zjednoduší a zpříjemní samotný proces osazování výplňových prvků.

Prohlédněte si, jakým způsobem Vám můžeme vyjít vstříc.

Nejčastěji hledáte na našich stránkách: plastová okna Kladno, plastová okna Praha, plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, protipožární dveře, zimní zahrady a vchodové dveře. Pokud je tomu tak, jste tady správně. Můžete vyplnit kontaktní formulář.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR!

                                                                                                                                     Rozdíl je k valitě!             

   perito                                              
    

              NOVINKA!

                                             
                 
             


Plastová okna

Plastové okenní rámy jsou zhotovovány z PVC a přidávají se do něj další látky, které zlepšují stabilitu, barevnou stálost a pevnost.

zobrazit detail ...

Plastové dveře

Plastové dveřní výplně jsou považovány za nejvíce žádané dveřní výplně a to hlavně díky jejich klasickému vzhledu a nízkou pořizovací cenou.

zobrazit detail ...

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna najdou využití jak v obytných tak i v průmyslových budovách. Mají vynikající tepelně-izolační i zvukově-izolační vlastnosti a jsou vysoce odolné proti nepříznivým vlivům.

zobrazit detail ...

Dřevěná okna

Dřevěné okno tvořené lepeným eurohranolem. Lehce zaoblené hrany na rámu a křídle, okapnice

zobrazit detail ...

Příslušenství

Pro kompletní spokojenost zákazníků jsou součásti dodávek plastových oken také dodávky žaluzií, parapetů jak venkovních tak vnitřních, předokenních rolet, sítí do oken, rolet a garážových vrat...

zobrazit detail ...

Garážová vrata

Garážová vrata jsou čím dál tím víc oblíbenou částí vašeho domova. Nabízíme garážová vrata na míru v různých provedeních.

zobrazit detail ...

Plastohliníková okna

Skvělé tepelné a izolační vlastnosti plastových oken a vzhled oken hliníkových? Ano, už i to je v dnešní době dostupná varianta nabízených oken - tzv. plastohliníková okna.

zobrazit detail ...

VEKA SPECTRAL

Ta nejlepší kvalita okenních profilů třídy A dle normy EN 12608 byla doplněna zbrusu novou povrchovou úpravou příjemnou nejenom na pohled, ale také na dotek.

zobrazit detail ...


Aktuality

Je lepší pořídit dvojskla nebo trojskla?

Hledáte-li ta správná okna pro své bydlení, určitě jste se už někdy pozastavovali i nad otázkou ideálního zasklení. Volba dvojskla nebo trojskla totiž zdaleka není jen pouhou otázkou potřebných financí…Více...

zobrazit detail ...

Záleží vám na kvalitě?

Okenní profily třídy A dle normy ČSN EN 12608 představují nejvyšší možnou kvalitu dostupnou na současném trhu. Vyznačují se garantovanou tloušťkou stěn 3,0mm a vynikajícími materiálovými vlastnostmi – stabilita, pevnost rohů, výborné tepelně izolační hodnoty a protihluková ochrana. Více...

zobrazit detail ...

Hliník vs. plast aneb velký souboj vchodových dveří

S šípkovou nebo se zelím? Plastové nebo hliníkové? Ani na jednu z těchto zásadních otázek není odpověď zcela jednoznačná.Více...

zobrazit detail ...

OKNA VEKA SPECTRAL

Za jedinečným estetickým zážitkem už nemusíte cestovat do Louvre nebo do Národní galerie. Můžete si ho dopřát každý den přímo u sebe doma. Stačí si okouzlující výhledy do okolní přírody zpříjemnit s novými okny z profilů VEKA SPECTRAL. Nejnovější kolekce oken SPECTRAL myslí i na ty nejnáročnější klienty. Výjimečné estetické hodnoty vychází vstříc modernímu

zobrazit detail ...

NOVINKA! VEKA SPECTRAL

Nejnovější kolekce oken SPECTRAL s profily od VEKA však myslí i na ty nejnáročnější klienty. Výjimečné estetické hodnoty vychází vstříc modernímu konceptu umění ukrytého v každodenních věcech. Více...

zobrazit detail ...

Bydlení bez oken si v této době umí představit jen málokdo. Plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna svojí funkcí umožňují  přístup světla, zajišťují větrání a chrání před hlukem a zloději. Právě proto mají zákazníci na trhu možnost výběru podle několika hledisek a kritérií. Snad každý si musí přijít na své, ať už budou jejich požadavky přizpůsobovány materiálu oken, bezpečnosti, tvaru nebo jiným požadovaným kritériím, vždyť špatně zvoleným oknem lze dokonale zkazit vzhled celého domu a nejen vzhled, ale dost možná energetickou bilanci, o kterou se snažil projektant.              

Také společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. má připraven velký výběr pro zákazníky. Z hlediska materiálu je možné si vybírat mezi plastovými, hliníkovými a dřevěnými okny.

Plastová okna

Nejrozšířenějším typem jsou v České republice plastová okna.

Plastové okenní rámy jsou zhotovovány z PVC a přidávají se do něj další látky, které zlepšují stabilitu, barevnou stálost a pevnost.
Na rozdíl od dřevěných oken (tzv. eurooken), není plastový profil plný, ale je tvořen oddělenými komorami.  Podle výrobců platí pravidlo: „Čím větší počet komor, tím nižší prostupnost rámu.“ V praxi je ovšem relativně jedno, jestli má zákazník v okně komor pět, nebo šest. V prostředních komorách je skryta výztuha, která zaručuje srovnatelnou pevnost s dřevěnými okny.  Ve většině případů se používá ocelová výztuha.

Proč plastová okna?

TEPELNĚ-IZOLAČNÍ VLASTNOSTI PLASTOVÝCH OKEN

Na tepelně izolačních vlastnostech oken se podílejí skla i rámy. Je tedy dobré se při výběru okna zajímat o součinitele prostupu tepla celého okna (Uw), to by mělo být hlavním aspektem při rozhodování. Firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. dokáže vyrobit plastové okno s Uw až 0,75 W/m2*K.

Prosklení okna tvoří ze 70-80% sklo, proto by sklo mělo být co nejkvalitnější. Plastová okna jsou zasklívána izolačními dvojskly nebo trojskly, které jsou spojeny do jednoho celku pružným tmelem. Vzdálenost mezi skly je vymezena distančním rámečkem, který bývá ve většině případů 16 mm.

Standardně se okna osazují izolačními dvojskly s Ug=1,1.

Za příplatek je možné osadit okno následujícími skly:

Hodnotu součinitele tepla (Uw) ovlivňují i izolační vlastnosti rámu. Plastová okna mají vytvořený systém komor, aby v rámu drželi co nejvíce vzduchu. To ale neznamená, že čím více komor okenní rám má, tím lépe. Je směrodatnější hodnota prostupu tepla rámem (Uf).

Hliníková okna

Hliníková okna jsou určena pro použití do obytných či průmyslových budov. Stejně tak jako plastová a dřevéná okna i hliníková okna splňují tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Jedna z výhod hliníkových oken je, že je lze pořídit v mnohem vyšších rozměrech, které se u ostatních materiálů nevyrábějí. Nejpoužívanější jsou v luxusních administrativních budovách jako jsou banky, pojišťovny, prosklené fasády, ale i zimní zahrady.

Proč hliníková okna?

Dřevěná okna (eurookna)

Dřevěná okna neboli eurookna jsou vyráběna z tradičních přírodních materiálů. K výrobě těchto oken se používají naše dřeviny nejčastěji smrk, modřín nebo borovice.

Dřevěná okna se hodí do všech typů staveb, díky kvalitní povrchové úpravě odolávají nepříznivým povětrnostním vlivům. Velkou nevýdou těchto oken je zvýšená péče v podobě nátěrů a druhým uskalím je cena - dřevěná okna jsou v porovnání s plastovými okny až o 50% dražší, což je dáno výrobním materiálem (dřevinou).

Proč dřevěná okna?


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com