máte nějaký dotaz? zavolejte
+420 605 283 581

Home / Příslušenství / Žaluzie

Žaluzie

Naší společnosti již řadu let dodává žaluzie firma DOPOS Přelouč s.r.o. Firma je výrobcem i prodejcem doplňků k okenním a dveřním otvorovým výplním. Specializací této společnosti je moderní, designově-estetická a funkčně propracovaná stínící technika.

Novinka ve světě stínící techniky - PLISÉ ŽALUZIE

Hlavní rozdíl oproti klasické žaluzii spočívá v tom, že si můžete intenzitu stínění libovolně nastavit stažením či vytažením jak dolního, tak i horního profilu. U těchto žaluzií Vás nejvíce určitě osloví jejich designové provedení. Tyto žaluzie tvoří 2látky z různých plisovaných materiálů (s různými prostupy světla). Látky lze také nakombinovat. Díky velkému výběru barev, materiálů, potisků zajistíte Vašemu bydlení nejen zastínění, ale moderní vzhled.

plisé  plisé

Vnitřní žaluzie – horizontální

Horizontálních vnitřních žaluzií existuje několik druhů, ze kterých je možné si vybrat podle svých kritérií např.: Meziskelní, Praktik, Technik Al/Fe, Vario, Perfekt/Perfekt+, Premium, Luxor.

Ze zkušenosti víme, že nejpoužívanější vnitřní žaluzie, které jsou žádané našimi zákazníky, jsou horizontální žaluzie „PRAKTIK“, které se dají použít na plastová a hliníková okna a dřevěná eurookna. Jsou cenově dostupné, mají dlouhou životnost, moderní design a jejich ovládání je velmi jednoduché.

Profily žaluzií PRAKTIK jsou tvořeny válcovanými plechovými profily s povrchovou úpravou. Možnost výběru barev dle vzorníku RAL.

 

 

Vnitřní žaluzie – vertikální

Vertikální žaluzie jsou tvořeny z profilu a svislých lamel provázaných ve spodní části řetízkem. Celý systém se ovládá pomocí kombinace provázku a řetízku. Jelikož je většinou profil vertikální žaluzie bílý, estetika žaluzie je dána barvou. Široká paleta barevných variant a vzorů a jednoduché ovládání řadí tento typ stínící techniky mezi oblíbené druhy.

Více…

 

 

U žaluzie Praktik lze použít pouze tenký řetízek v kombinaci s textilním páskem.

barevné možnosti ovládacích řetízků

Více…

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou v nabídce ve třech typech - C, S, Z. Jejich názvy jsou dány tvarem lamel.

Venkovní žaluzie umožňují, stejně jako žaluzie vnitřní, regulaci množství světla prostupujícího do místnosti. Natáčení lamel přináší příjemné klima v místnosti. Tyto typy venkovních žaluzií jsou výhodné a komfortní z hlediska údržby. Prach, který se usazuje, je samovolně umýván deštěm.

Více…


BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., Železárenská 315, 272 01 Kladno, IČ: 24725447, DIČ: CZ24725447 - Google+ / mapa stránek

Telefon: 312 247 684-5 (ústředna), GSM: 605 283 581, Fax: 312 248 934, E-mail: info@bohemiaplast.cz

Created 2013 - www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - miniportál Akrij.com